Yemekteyiz 7 Şubat 2018 113.Bölüm

By | 2018-02-07

Yemekteyiz 7 Şubat 2018 113.Bölüm yayımlanacak salı günü Elif hanım yarışmacı olarak misafirlerini evine davet etti ve 2. gün menüsünü hazırladı diğer yarışmacıların günün puanlamasını yapması için sundu. Elif hanım kaç puan aldı? Rakipleri Elif hanıma 14 puan verdi ve 3. gün yarışacak olan Muhsin bey bakalım kaç puan alacak? Muhsin bey nasıl bir menü sunacak? Şimdiden merak ediliyor. Yarışmanın 2. günü tamamlandı ve İnci Hanım 16 puan aldı, Elif hanım 14 puan aldı. Siz değerli ziyaretçilerimize bu yazımızı faydalı olması için her gün hafta finaline kadar devam ettireceğiz.

Günün puanlamaları gibi bilgileri özet olarak vereceğiz;

Yemekteyiz Yarışması; Haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Onur Büyüktopçu da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor.Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 10.000 TL’yi kazanıyor. Bu haftanın yarışmacıları işte isimleri şu şekilde; İnci, Esra, Muhsin, Elif ve Savaş

Bu Haberin kaynağı: www.tv8.com.tr/yemekteyiz linki takip ediniz.

İşte sizlere 113.bölümün fragmanından da çarşamba günü neler olacak görebilirsiniz, işte aşağıda Yemekteyiz 7 Şubat 113 bolum fragmanı sizlerle. Sitemizi takibe devam ediniz lütfen çarşamba günü canlı yayın bitimi ile günün puanlaması videosunu yayımlayacağız.