Pelin Çift ile Gündem Ötesi 7 Şubat 2018 135. Bölüm

By | 2018-02-07

Pelin Çift ile Gündem Ötesi 7 Şubat 2018 135. Bölümü Diriliş Ertuğrul dizisinden hemen sonra ekranda olacak. Ama bu hafta hangi konu konuşulacak? İşte bu sorunun cevabını misafirlerimize faydalı bilgi olması dileği ile veriyoruz. Osmanlı ve Vatikan ilişkilerinin konuşulacağı bu bölümde Pelin Çift ile Gündem Ötesi 7 Şubat 2018 konuk kim? Yine merak edilen bir soru. Cem Sultanın Papalık tarafından esir tutulması nasıl esir tutuldu sorusu açıklanacak. Vatikana göre Cem Sultanın torunları şimdi nerede? Bu bölüm baya ilgi görecek merak edilen sorular cevap bulacak.

Pelin Çift ile Gündem Ötesi, insanın en temel sorusu yaratılışa ait sırları bilim, din, semboller, tarihi gerçekler ve kadim bilgiler ışığında sorguluyor. Gündem Ötesi ilgi çekici konuları ve uzman konuklarıyla bildiğinizden fazlasını TRT1 ekranlarına taşıyor. Pelin Çift İle Gündem Ötesi Her Çarşamba TRT1’de…

Yayin Tarihi: Her Çarşamba – 23.30

Bu Haberin Kaynağı: www.trt1.com.tr/programlar/pelin-cift-ile-gundem-otesi linki takip ediniz.

7 şubat Gündem Ötesi fragmanını yayımlıyoruz ancak bölümün canlı yayını bitimi ile buradan tekrar güncelleme yaparak yeni bölüm videosunu vereceğiz.