Olay Yeri 7 Şubat 2018 113.Bölüm

By | 2018-02-07

Olay Yeri 7 Şubat 2018 113.Bölüm ile devam edecek. Ama salı günü yayınlanan canlı yayında Melike dosyası konuşulurken Melikenin annesinin kızım Gelinlik giyecekti demesi sonrası stüdyoda yaşanan çok duygusal anlarda Balçiçek İlter ağladı gözyaşlarını tutamadı aynı zamanda tüm misafirlerde ağladı. Bakalım çarşamba günü neler olacak hep beraber programı canlı yayında izleyeceğiz sakın kaçırmayın.

Olay Yeri Programı; Sunuculuğunu Balçiçek İlter’in yapacağı, Olay Yeri Balçiçek İlter programı; faili meçhul cinayetleri aydınlatmak ve kayıpları bulmak üzere hafta içi hergün Star TV ekranlarında.

Programda, olay yeri ekibi; istihbaratları değerlendirirken ipuçlarını irdelemek üzere canlı bağlantılarla sonuç odaklı araştırmalar yapacak.

Türkiye’nin her köşesinde yaşanan kayıp ihbarları, en ince ayrıntısına kadar değerlendirilecek. Faili meçhul cinayetlerin ise perde arkası an be an izleyici ile paylaşılacak.

Aydınlatılamamış cinayetler, sırlarla dolu kayıplar, görgü tanıklarının ifadeleri uzman konukların yorumları ile desteklenecek. Sosyal sorumluluk adına da çalışmaların yapılacağı programda ihtiyaç sahiplerinin çağrıları da cevapsız kalmayacak.

Gizli kalmış gerçekler ortaya çıkıyor. Esrarengiz dosyalar, Balçiçek İlter ile araştırılmak üzere masaya yatırılıyor.

Ulaşılamayan ipuçları, kanıtlar, kriminal takiple su yüzüne çıkıyor.

Bu Haberin kaynağı: www.startv.com.tr/program/balcicek-lter-ile-olay-yeri/bolumler linki takip edebilirsiniz

113.bölüm videosu canlı yayının bitimi ile buradan sizlerle olacak sitemizi takipte kalın lütfen. Şimdi salı günü neler oldu videosunu veriyoruz ama konu güncellenecektir tekrar ziyaret ediniz lütfen.