Olay Yeri 6 Şubat 2018 112.Bölüm

By | 2018-02-06

Olay Yeri 6 Şubat 2018 112.Bölüm ile salı günü program Balçiçek İlter sunumu ve ekip arkadaşlarının canlı yayın bağlantıları devam ediyor. Haftanın ilk günü hangi konular masaya yatırıldı bir hatırlayalım, misafirlerimize en önemli bilgileri vermeye gayret ediyoruz. Nurgül hanım eşi ile ilgili programa başvurmuştu işte o eş ilk kez canlı yayına bağlandı Sedat D. neler anlattı?, Feyza Bulundu mu? 2 çocuğu ile ortadan kaybolan Feyza aranıyor. Tabii uzun süredir devam eden bir dava olan Melike olayı devam ediyor acaba Melike’ye zorla fuhuş mu yaptırılıyor sorusu tartışılıyor.

Olay Yeri Programı; Sunuculuğunu Balçiçek İlter’in yapacağı, Olay Yeri Balçiçek İlter programı; faili meçhul cinayetleri aydınlatmak ve kayıpları bulmak üzere hafta içi hergün Star TV ekranlarında.

Programda, olay yeri ekibi; istihbaratları değerlendirirken ipuçlarını irdelemek üzere canlı bağlantılarla sonuç odaklı araştırmalar yapacak.

Türkiye’nin her köşesinde yaşanan kayıp ihbarları, en ince ayrıntısına kadar değerlendirilecek. Faili meçhul cinayetlerin ise perde arkası an be an izleyici ile paylaşılacak.

Aydınlatılamamış cinayetler, sırlarla dolu kayıplar, görgü tanıklarının ifadeleri uzman konukların yorumları ile desteklenecek. Sosyal sorumluluk adına da çalışmaların yapılacağı programda ihtiyaç sahiplerinin çağrıları da cevapsız kalmayacak.

Gizli kalmış gerçekler ortaya çıkıyor. Esrarengiz dosyalar, Balçiçek İlter ile araştırılmak üzere masaya yatırılıyor.

Ulaşılamayan ipuçları, kanıtlar, kriminal takiple su yüzüne çıkıyor.

Bu Haberin kaynağı: STAR TV KANALINDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

112.bölüm Canlı yayın bitiminden sonra Youtube resmi kanalında yayımlandıktan sonra misafirlerimize buradan vereceğiz.