Güldür Güldür Show 7 Şubat 2018 168.Bölüm

By | 2018-02-06

Güldür Güldür Show 7 Şubat 2018 168.Bölüm çarşamba günü Show TV ekranlarında bakalım canlı yayınlanacak olan komedi programında hangi skeçler ön plana çıkıyor kısa bir bilgi paylaşalım; İnsanlar Alemi bölümü sizleri hem düşündürecek hem güldürecek İsmail, yine maaşı ile ayı geçirme planları ile karşınızda oluyor. Komşuların halleri çok dikkat çekici birbirlerini çok öven komşular gerçek yüzleri ortaya çıkınca bakın neler yapacaklar. Youtuber skeci ile bakın neler olacak Fikri, yeğeni arasında geçen diyalog. İbo ve Bilal birbirleri ile hiç alakası olmayan iki ev arkadaşı ve bir kız Jennifer için girdikleri rekabet izleyenleri çok güldürecek. İşte 168.bölüm kısa bir özet sizlere verdik bu yazımızın siz değerli misafirlerimize faydalı olacağını düşünüyoruz.

Güldür Güldür Show hakkında bilgilerin özeti şu şekilde;

Aradığı aşkı bulamayanların bir numaralı adresi olan program “Saklambaç”ın bu haftaki çifti kimler olacak? Annesi Burcu’nun da müdahaleleriyle Yeter, kendine en doğru adayı seçebilecek mi?

İnsanı insana anlatan “İnsanlar Alemi” köşesinde bu hafta, maaşının ilk günündeki bir memurun hikayesi anlattık. İsmail’in maaşıyla bu ayı geçirmek için yaptığı planlar neler?

Birbirlerini öve öve bitiremeyen komşuların, birbirlerine karşı gerçek yüzleri ortaya çıkınca ne olacak? Bahadır’ın icat ettiği yalan şapkası sayesinde bütün yalanlar ortaya çıkacak? Bunca zamandır birbirlerine yalan söyleyen komşular savunmaları nasıl olacak?

Fikri, yeğeni Mesut’un youtuber olduğunu öğrenince ne tepki gösterecek? Youtuberlar Mesut ve Mustafa takipçileri için nasıl videolar çekiyorlar? Olaylardan tek zararlı çıkan taraf olan Fikri, duruma nasıl müdahale edecek?

Birbirinden tamamen farklı iki ev arkadaşı İbo ve Bilal hangi konularda anlaşmazlık yaşıyorlar? Öğrenci değişim programıyla Amerika’dan gelen Jennifer’ı görünce iki arkadaş nasıl bir rekabete girecekler?

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle 7 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Bu Haberin kaynağı: Show TV KANALINDAN BAKINIZ

168. bölüm fragmanı misafirlerimiz için yazımızda yayımlandı umarım beğenirsiniz. Ayrıca canlı yayın bölümün bitimi ile resmi youtube kanalı izin verdiği embed kodu ile videoyu buradan yayımlayacağız bizi takipte kalın lütfen.