Gerçeğin Peşinde 7 Şubat 2018 181.Bölüm

By | 2018-02-07

Gerçeğin Peşinde 7 Şubat 2018 181.Bölümü TV8 kanalında yayın akışında canlı olarak çarşamba günüde devam edecek. Salı günü işlenen konular yine ekranların en çok takip edilen konuları oldu. Neydi bu konular misafirlerimiz için bir daha konuları hatırlatalım; Hafize Darcan, eşini istiyordu ama eşi İsmet bey dava açtı şimdi ne olacak? Bu konu merak ile takip ediliyor. Sevim Dursun, eşi Mehmet Dursun’un ilk eşinden olan kızı Sultan Dursun’u arıyor! Özlenen ölümünde otopsi raporunda ortaya çıkan detay bakalım bu dosyayı nereye götürecek. Fehmi Özcan cinayeti ile ilgili yeni gelişmeler devam ediyor.

İşte programın özeti;

Gerçeğin Peşinde Programı; “Gerçeğin Peşinde”; muhabirlerle birlikte emekli polislerden de destek alarak cinayetleri çözüme kavuşturup, kayıpları bulacak. Yıllarca yaptığı programlarla kayıpları ailelerine kavuşturan, cinayetleri aydınlatan ekranın güvenilir yüzü Serap Ezgü’nün sunumu ile “Gerçeğin Peşinde” hafta içi her gün saat 12.45’de canlı yayınla TV8 ekranlarında.

Bu Haberin kaynağı: www.tv8.com.tr/gercegin-pesinde bu linkten takip edebilirsiniz.

Programın canlı yayını henüz yayımlanmadığı için sizlere bir önceki salı günü youtube videosunu veriyoruz ancak konumuz günceldir yeni bölüm yayımlandığında buradan vereceğiz bizi takipte kalın lütfen.