Gerçeğin Peşinde 6 Şubat 2018 180.Bölüm

By | 2018-02-06

Gerçeğin Peşinde 6 Şubat 2018 180.Bölüm ile salı günü Serap Ezgü Paköz hanım ve ekibi son hız devam ediyor. Yeni bir hafta başladı ve bakalım hangi dosyalar sonuca varacak. Pazartesi günü masaya yatırılan dosyalar araştırılmaya devam edecek. Neler olmuştu pazartesi günü bir bakalım; Siz değerli misafirlerimiz bu yazılarımıza çok değer veriyorsunuz bunun bilinci ile sizlere en doğru bilgileri aktarmaya gayret ediyoruz. Mehmet Güngörmez iddiası kızı ve karısı tarafından dolandırıldığı acaba dolandırıldı mı? Merak ile bu olayın sonucu bekleniyor, birde engelli Güngör Ete yaşlı ev sahibi tarafından tacize uğradığı iddiası ile bir kaç haftadır ekranda ve savcılık taciz yapan kişiden DNA testi istedi. Stüdyoda ilginç bir olay Sevim Dursun hanımın ölen eşinin ilk karısından olma kızını arıyor ve eşinin vasiyetini yerine getirmek istiyor ne güzel bir davranış değil mi? Bir dosya daha devam ediyor Özlenen olayındaki sır ne? Gerçeğin Peşinde işte bu sırrı ortaya çıkarıyor. İşte bu dosyalar haftanın ilk günü canlı yayında uzmanlar eşliğinde konuşuldu.

İşte programın özeti;

Gerçeğin Peşinde Programı; “Gerçeğin Peşinde”; muhabirlerle birlikte emekli polislerden de destek alarak cinayetleri çözüme kavuşturup, kayıpları bulacak. Yıllarca yaptığı programlarla kayıpları ailelerine kavuşturan, cinayetleri aydınlatan ekranın güvenilir yüzü Serap Ezgü’nün sunumu ile “Gerçeğin Peşinde” hafta içi her gün saat 12.45’de canlı yayınla TV8 ekranlarında.

Bu Haberin kaynağı: TV8 KANALINDAN DA BAKABİLİRSİNİZ

Bu programında 180.bölüm en hızlı şekilde siz değerli misafirlerimize buradan yayımlanacak ancak resmi Youtube kanalı canlı yayın bitiminden sonra bu bölümü verdiğinde sizlerle paylaşacağız Lütfen bizi takipte kalınız şimdi bir önceki bölümün videosunu veriyoruz.