Gelin Evi 7 Şubat 2018 482.Bölüm

By | 2018-02-06

Show TV Gelin Evi 7 Şubat 2018 482.Bölüm çarşamba günü yeni yarışmacı gelin edayı ile devam edecek. Bugün bakalım kim yarışacak evinin kapılarını diğer yarışmacılara açacak. İşte günün yarışmacısı hakkında kısa bir bilgi; 23 yaşında olan Rukiye Çevre 4 aylık çok kısa bir evliliği var daha yeni evli bakalım diğer yarışmacı gelin misafirlerinden iyi puan almak için nasıl bir yol izleyecek.

Rukiye Çevre hakkında bilgilerin özeti şu şekilde;

Gelin Evi‘nin bu bölümünde, 4 aylık evli, 23 yaşında, Rukiye Çevre’nin evine konuk olunuyor. Rukiye Hanım’ın çeyizlerinin serilip, düğün fotoğraflarına bakılıp, videolarının da çıkacağı programda rekabet, eğlence ve çekişmeli dakikalar hiç eksik olmayacak!

Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 5 Tam Altın ve 5 Bilezik’i kazanmak için kıyasıya yarışacaklar.

“Gelin Evi”, 7 Şubat Çarşamba günü saat 13.00’te yeni bölümüyle Show TV’de!

Bu Haberin kaynağı: Show TV KANALINDAN BAKINIZ

482. bölüm fragmanı henüz yayımlanmadı ama bugün yani salı günü yarışmacısının ev hali ve aldığı puanı ile alakalı resmi youtube videosu siz değerli misafirlerimiz için aşağıda. Yeni bölümün canlı yayını bittiğinde buradan çarşamba günü videosunu yayımlayacağız takipte kalın lütfen.